جشن تولد نی نی های آذرماه 86

 

جشن تولد کوچولوهای آذر ماهی

زمان : 13 آذر سال 1388

مکان : مجتمع تفریحی فرشته

جشن تولد کوچولوهای نازنین :

اشکان ..علیسان ..ترنم..بردیا..مهلا..غزل..شایان..امیرمهدی..محمدرضا

ساعت:13 تا 15 بعد از ظهر

 

سلام

تقریبا ازآخرای تابستون با بعضی از مامانای مهربون نی نی های آذر ماهی و دو تا نی نی دی ماهی شروع کردیم به برنامه ریزی برای یه جشن خاص برای نی نی های نازمون .

از اونجا که هوا رو به سردی میرفت نمیشد  تو  فضای باز برای نی نی ها جشن گرفت مجتمع فرشته روپیشنهاد کردم و دوستای عزیز هم قبول کردن . با همفکری همه برنامه ها خیلی خوب پیش رفت تا روز  رسید  .

خاله بهار هم همراهمون بود و خیلی به همه خوش گذشت . دیدن روی ماه مامان ها و نی نی ها که بیشترشون افتخار دیدن روی ماهشون رو داشتم و بعضیاشون رو واسه اولین بار میدیدم خیلی عالی بود

اول از همه ترنم ناز  و مامان و بابای مهربونش اومده بودن و بعد محمد رضای دوست داشتنی و مامان و بابای عزیزش که من واسه اولین بار روی ماهشون رو میدیدم و بعد از اون  یکی یکی همه اومدن اشکان فشن خاله که دلی میبره با تیپ خوشکلش ..علیسان پارسای دوست داشتنی من که مامانش رو خیلی دوست دارم ..غزل خوشکلم که یه پرنسس به تمام معناست..بردیای چشم روشن نازم ..پرهام عسل ..امیرمهدی تپلی قشنگم و.مهلای نازخنده رو که عاشق خنده هاشم .

مامان بزرگ غزل ناز هم تشریف اورده بودن که من عاشق مهربونیاش شده بودم . خانم خنده رو و مهربون و عاشق نوه کوچولوی بامزه اش .

از اونجا که اصلا مدیریت بلد نیستم تقریبا تموم کارا رو مامان های مهربون مخصوصا مامی علیسان و مامان اشکان و آذر جون و میترا جون انجام دادن .

ساعت برگزاری جشنمون وقت خواب بچه ها بود .. یکی یکی بد اخلاق میشدن . شایان که تا آخرش اخماش تو هم بود .

ولی بد اخلاق نی نی ها هم خوردنی بود!

جای خیلی از دوستان عزیزم مثل نسیم و شایلی و سمیرا و شیوا و مامان آرمان و ثریای عزیزم که نی نی  هاشون آذر ماهی بود خالی بود . مخصوصا نسیم عزیزم که قرار بود بیاد و من تا لحظه های آخر منتظرش بودم .

دوستان صمیمی دیگه که هم دعوتشون کرده بودم و نتونستن بیان جاشون حسابی خالی بود . 

این کیک تولد :

 

خانواده سه نفره ما:

من و شانی :

بالاخره یه لحظه کلاه رو سرش موند!

جمع گرم نی نی ها: پرهام شایان بردیا محمد رضا مهلا ترنم علیسان

ترنم و غزل ناز :

شایان و علیسان ناز

 

جمع دوستانه وقت صرف ناهار :

 

میز پذیرایی

شایان که همیشه آماده رفتن به پارک محوطه بود!

نی نی ها ی ناز : محمد رضا اشکان ترنم شایان علیسان

 

شیطنت های پسرانه :

باباها و نی نی ها:

 

 

شایان و مهلای ناز

بردیا مهلا علیسان شایان

نی نی ها سرگرم با آتش چوب کبریت:

 

 

شایان در حال برش زدن کیک تولد:

 

 

نی نی ها در حال برش کیک :شایان علیسان مهلا و ترنم

 

تنها عکسی که تونستم از امیر مهدی نازنین بگیرم :چقدر آرومه هزار ماشالله

من و شایان و کادوهای خاله ها و عمو های مهربون :

 

بعد از رفتن دوستان حیاط مجتمع :

/ 38 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لیلا مامان پریا

سلام عزیزم باز هم تولد شایان گل پسری مبارک[بغل][قلب][ماچ][گل] خیلی دوست داشتم من هم میبودم ولی نشد دیگه همه ی عکسها برای من باز نشد ولی همونقدری رو که دیدم عالی بودن[بغل]

مژگان (مامان آندیا عسلی)

سلام حوریه جان تولد شایان قشنگت و همه نی نی های آذری مبارک کلی از دیدن عکسها لذت بردیم این دو تا عکس آخری که محشره ... براشون آرزوی بهترینها رو دارم [هورا][ماچ] ... راستی این مجتمع تفریحی کجاست حوریه جان ؟

آیلا

تولدت مبارك شايان گلم.... مرده كوشولو... ايشاله عكساي عروسيت... هميشه لبخند مهمونه لبات باشه و شادي مهمونه دلت حوريه عزيز... خيلي خوشحال شدم روي ماهت رو ديدم.. مامانه مهربون و صبور و خوشدلللللللللللللل مي بوسمتون حلزوني [ماچ][ماچ]

مامان سارا

چه جشن خوب و با شکوهی چه مامان ناناسی[لبخند] چه بچه های خوشگلی. آقا شایان گل فراریه از کلاه؟ چه خوشدل کیکی میبری خاله ایشاله جشن دانشگاه رفتنت[ماچ] در ضمن کیک هم خیلی خوشگل بود. کار کدوم قنادی بود؟

لیلا مامان پویان

سلام مامانی مهربون چه کار خوبی کردید که اومدید پرشین بلاگ بیشتر از ده بار اومدم به وبلاگتون ولی نه عکسها برام باز می شد و نه امکان کامنت گذاشتن بود[ناراحت] خوب اول از همه چیزی که برام جالبه یکی بودن روز تولد شما و شایان جونه یعنی هدیه ای بهتر از این هم ممکنه در روز تولد یه مامان بهش بدن[سوال][قلب]...

لیلا مامان پویان

...بعد هم چقدر این مدل تولد گرفتنو دوست داشتم فکر می کنم هم برای مامان باباها خاطره انگیزه هم برای بچه ها[لبخند] کیک هم خیلی قشنگ و نازه[لبخند] الان که فقط سه روز تا تولد شایان عزیز مونده حتما حسابی سرتون شلوغه امیدوارم جشن تولد خوبی رو در پیش داشته باشید و حسابی بهتون خوش بگذره[قلب]

لیلا مامان پویان

تولد شایان عزیز و مامانی مهربونش هم پیشاپیش مبارک[هورا][هورا] از طرف من پسر کوچولوی نازنینت رو ببوس[ماچ]

لیلا مامان پویان

خوب من تلافی همه دفعاتی که صفحه نظرات باز نشد رو در آوردم[چشمک] راستی خیلی مامان ناز و مهربون و دوست داشتنی هستید[قلب]

صبا

تولد شايان كوچولو مبارك. ايشالا جشن فارغ التحصيلي و جشن نامزدي اش.