سلام

جلسه نهم از ترم دوم کلاس زبان شایان هم تموم شد و این در حالیه که شایان خیلی بیشتر از ترم قبل برای یادگیری از خودش علاقه نشون میده .. دست رو هر چیزی میذاره  میگه :

این چیه؟ وقتی اسمشو میگم بازم میپرسه : نه این چیه؟ تا به انگلیسی بگم هم رضایت نمیده  .

دیشب بابایی بهش گفت شایان شب بخیر .good night

شایان به بابایی میگه : good night  بابا , see you soon نیشخند

بهترین دوست خانگی شایان الان عروسکی هست که معرف حضور خیلی ها هست : teddy bear

هر جا میخواد بره .. وقت خواب .. وقت غذا این تدی کوچولو باید حتما باشه .. حتی تدی رو میبره کلاس که خاله شقایق باهاش  احوالپرسی کنه . خلاصه بچه های کلاس هم تدی کوچولوی شایان رو خوب میشناسن . به قول شایان : این bear ,تدی منه .

ست تخت خواب شایان میز تحریر هم داره ولی خوب بدرد این سنش نمیخوره .. یه روز رفتیم و از مغازه با سلیقه خودش یه میز و صندلی کوچولو برای پسرم خریدیم:

همون روز اول به عکس های روی میز با دقت نگاه کرد و با پرسش های متعدد monkey -bird -apple -rainbow - cat -dog رو یاد گرفت .

و این یک  لگوی 120 تکه جدید برای این پسر علاقمند به لگوبازی که حسابی باهاشون  سرگرم میشه قلب

به پیشنهاد مدیرشون برای یادگیری رنگها , برای هر رنگ 10 روز تمرین کردیم .. هر جای خونه که رنگ زرد میبینه میره و بهش اشاره میکنه و میگیه زرده  yellow.. هم بازی میشه و هم یاد میگیره .

چند وقت پیش وقتی با شایان داشتیم برنامه رنگین کمان رو میدیدم متوجه شدم که پنگول و نیما و خاله قراره برن جشن رمضان . منو و بابایی هم منتظر نشستیم که ببینیم چطور این فسقلی رو سورپرایز کنیم بعد افطار راه افتادیم به سمت نمایشگاه .. ازدحام جمعیت به حدی بود که ...

بذارین نگم که خدائی نکرده فرهنگ دست نخورده ایرانی ما خدشه دار نشه . فقط  اینو بگم که از رفتنمون پشیمون شدیم و اگه به خاطر قولی که به شایان نداده بودیم و پنگول کجاست های شایان نبود حتما با دیدن جمعیتی که بیشترشون بدون بچه اومده بودن برای دیدن پنگول! برمیگشتیم .

شایان از همون فاصله دور  از دیدن پنگولش و نیما و خاله لذتی برد که هنوز هر وقت تی وی تماشا میکنه و این ها رو میبینه  با جیغ میگه : من پنگول و دیدم .

و همین برای من و پدرش کافیه که شایان لذت برده .

/ 31 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نی نی فا

با سلام و تشکر از پدران و مادرانی چون شما که برای فرزند خود اینگونه ارزش و احترام قائلید ما را در خدمت رساندن برای داشتن فرزندانی صالح یاری کنید نی نی کوچولوی فارسی لینک سایت ما : http://ninifa.com تماس با ما : modir24@GMAIL.com ما را در وبلاگ خوب خود لینک کنید با تشکر

ارغوان و کوچولوها

سلام سلام ما بالاخره یه تکونی دادیم به خودمون و اپ کردیم[چشمک]دوست داشتید بیاید پیشمون خوشحال میشم.

ارغوان و کوچولوها

سلام سلام ما بالاخره یه تکونی دادیم به خودمون و اپ کردیم[چشمک]دوست داشتید بیاید پیشمون خوشحال میشم.

ارغوان و کوچولوها

سلام سلام ما بالاخره یه تکونی دادیم به خودمون و اپ کردیم[چشمک]دوست داشتید بیاید پیشمون خوشحال میشم.

علی

سلام پسرت چه صورت لوسی داره خدا برات نگه داره [چشمک]خانوما الکی تعارف میکنند زیاد جدی نگیر شما

مریم مسیحا

سلام حوریه جون چقدر خوبه که شایان جونو کلاس زبان گذاشتی ... از چه سنی میشه گذاشت و اگه ممکنه اسم زبانکده شو بهم میگی .... هزار ماشالله به هوش و زیرکیش ... چه تیپی هم زده با اون کلاه و عینک آفتابیش ... ببوس شایان جون خوش تیپ و ناز[قلب]

شراره مامی باربد

سلام قربون این پسر خوش تیپ و خلاق و باهوش بشم با این انگلیسی حرف زدنش [ماچ] ما هم آپیم [لبخند]

مانا و مانیا

سلام این تیپ تو دل بروت کشته مارو اقای جنتلمن زبان دان.[قلب] حالا نکنه وقتی رسیدی به اون بالا بالاها ، کلا فارسی رو بی خیال شی و جواب سلام فارسی مارو جوری به انگلیسی بدی که ما سر درنیاریم.[نیشخند] [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]